11 lis 2016

Doniczka z opakowania po żelowym odświeżaczu


Witajcie >!<

Chciałabym na wstępie przybliżyć Wam troszkę portal kobieceporady.pl   z którym niedawno zaczęłam współpracę. To zdecydowanie ta ,, piękniejsza'' część Internetu. Tematy które możecie znaleźć na stronie to m.in. fitness, lifestyle, moda , porady urodowe, czyli wszystko to co kobiety lubią  najbardziej i jeszcze więcej :) Myślę, że każda z Was znajdzie tam coś dla siebie :). 

Ostatnio wpadłam na pomysł jak  wykorzystać opakowania po żelowych odświeżaczach  do powierza, które  nie tylko  mogą cieszyć nas swoimi pięknymi zapachami. Po ich wyschnięciu możemy w bardzo kreatywny sposób wykorzystać opakowania po nich . Moja dzisiejsza propozycja to  doniczka z podstawką. Bardzo łatwa do zrobienia, a prezentuje się na prawdę uroczo   : ) Potrzebne będą :
x) Opakowanie po odświeżaczu żelowym
x) mały gwóźdź
x ) świeczka
x ) opcjonalnie możemy wykorzystać także  farbę w  sprayu

 

Sposób wykonania : 
1 . Rozgrzanym gwoździem wypalamy otwory na dnie pudełka i w rurce od przykrywki

 

2 . Opcjonalnie można pomalować doniczkę farbą w sprayu. Moja podstawka miała być złota, niestety po pomalowaniu cały kolor od razu zszedł. Myślę, że w srebrnym wydaniu też prezentuje się całkiem fajnie :) 

 

3. Składamy pudełko, mocując przykrywkę do dna. ( jedną rurkę wkładamy do 2 ).  Nalewamy wodę przez rurkę widoczną nad powierzchnią ziemi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz