22 gru 2016

Wzmacniająca szkliwo borówkowa pasta do zębów AgafiiCześć >!< 

Od dłuższego czasu byłam wierna pastą Denivit,  którą  kiedyś zachwalał mój znajomy dentysta i  rzeczywiście jest widoczny   efekt wybielenia zębów po jej regularnym stosowaniu, jednak od dłuższego czasu chciałam wypróbować past Agafii. Nigdy się z nimi nie spotkałam w stacjonarnych drogeriach. Ostatnio już nawet się za nią  nie rozglądając w moim koszyku miała  wylądować kolejna tubka  denivit, jak się okazało  koło niej stała cała seria past Agafii. Są dostępne w  drogeriach Sekret Urody.  Szczęśliwa zaopatrzyłam się z pastę borówkową wzmacniającą i wybielającą szkliwo. Czy działa ? Zapraszam na recenzję ! 

Każda z dostępnych past kosztowała 12 zł, za 75 ml, więc cena jak za naturalną pastę, bardzo przystępna. Opakowanie ładnie zdobione, bardziej przypomina tubkę kremu. To co z pewnością różni ją od past z jakimi dotychczasowo miałam do czynienia to zapach gumy balonowej  i kolor różowy. Spodziewałam się, że będzie też  o borówkowym smaku, zaskoczenie było ogromne kiedy okazało się, że jest ona miętowa… bardzo miętowa ! Siostra, która również ją użyła nie dała rady czyścić nią zębów nawet minutę. Mnie osobiście to nie przeszkadza, ale dla osób które wolą łagodniejsze pasty, tak mocny mentol będzie wręcz nie do zniesienia, jednak właśnie przez to, że jest tak mocna , ma się długo uczucie czystości i świeżości. Mam wrażenie, że pasta lekko rozjaśniła mój koloryt, skutecznie zniwelowała też osad nazębny.  Szczególnie zwróciłam uwagę podczas jej stosowania  na to, że  nie krwawią mi dziąsła, dotychczas miałam z tym problem. Co obiecuje producent ? 
Skład : 
Plusy produktu : 

- rozjaśnia koloryt 
- skutecznie likwiduje osad nazębny 
- długotrwałe uczucie świeżości
- niska cena 
- ładny zapach 
- naturalny skład Minusy : 

-  bardzo mocno miętowa, niektórym  może to nie odpowiadać
Podsumowując : podejrzewałam, że pasty Agafii są dobre, ale ta naprawdę zrobiła na mnie duże wrażenie. Do tego jestem mile zaskoczona ich niską ceną. Już nie mogę się doczekać, aż wypróbuję kolejnych past Agafii. A  Wy mieliście już z nimi styczność ? Jakie są wasze opinie na temat tych pastach ?   : ) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz