7 lut 2017

Żel pod prysznic ,,Babcia Gertruda'' z wyciągiem z malin i mięty
Cześć >!< 

Wiem, że ostatnio rzadko tutaj zaglądam. Nie będę się tłumaczyć brakiem czasu i innymi  sprawami, bo prawda jest taka, że co jakiś czas  budzi się we mnie leń niesamowity. Nawet nie wiecie jak mi z tego powodu jest głupio :/  Postaram  nad nim zapanować i częściej tu bywać  : ) 


Niedawno w drogerii pokusiłam się na żel do kąpieli Babci Gertrudy. Pierwszy raz mam do czynienia z tą firmą. Wizerunek babci i obietnica naturalnego składu to jeden ze  znaków rozpoznawczych tej niemieckiej marki. Gdzieś to już chyba widzieliśmy ? ;) 
To co od razu mi się spodobało w tym żelu to opakowanie. Ciemna butelka o pojemności 500 ml. z pompką ,  która bardzo ułatwia używanie produktu.  Żel w 98% jest naturalny ( te 2 procenty nienaturalności to między innymi  Sodium Coco-Sulfate na drugim miejscu w składzie ). Zapach nie jest najgorszy, ale ja nie mogę się do niego przyzwyczaić. Kojarzy mi się bardzo ze szpitalnym mydłem ( kiedyś podczas mojego pobytu, mydło w dozownikach miało dokładnie taki sam zapach ), a chyba nikomu pobyt w tym miejscu raczej nie kojarzy się miło. Żelowa konsystencja łatwo się rozprowadza i  w kontakcie z wodą dobrze pieni. Dokładnie oczyszcza skórę i pod tym względem nie mam mu nic do zarzucenia. W sumie ten żel według mnie jest naprawdę dobry, tylko zapach mi nie odpowiada, następnym razem wypróbuję jego inną wersję . W ofercie są jeszcze dostępne żele między innymi : z  ekstraktem z Aceroli,  z organicznym ekstraktem z czarnej borówki i  eukaliptusa, z  wanilią i brzoskwinią. Najbardziej jestem ciekawa zapachu borówkowego z eukaliptusem.Skład + co obiecuje producent ? : 
Konsystencja : 

Plusy produktu : 

- łatwo się rozprowadza 
- dobrze oczyszcza skórę 
- wygodne opakowanie  
- jest wydajny 
- tani ( kupiłam go za jakieś 8 zł ) 
Minusy produktu : 

-  zawiera w składzie Sodium Coco-Sulfate
- ma specyficzny zapach 
Miałyście któryś z tych żelów ? Jakie są Wasze opinie ? Który z wariantów zapachowych byście wybrały ? :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz