10 mar 2017

Trampki DiyWitajcie >!< 

Czy Wy też nie możecie się doczekać zmiany obuwia na letnie ? : )  Chociaż pogoda niestety w ostatnich dniach nas nie rozpieszcza, w przypływie tęsknoty za latem, przerobiłam swoje zwykłe szare trampki na stylowe buty z perełkami. Prezentują się bardzo dziewczęco i będą  fajnie wyglądać  w zestawieniu z letnią, zwiewną sukienką  : ) Takie buciki  bardzo łatwe w wykonaniu i myślę, że każda z Was bez problemu by sobie poradziła  : ) Zamiast naszywanych koralików można kupić przyklejane, to na pewno ułatwi nam pracę. Zwykłe białe sznurówki zastąpiłam połyskującymi szarymi wstążkami, które o niebo lepiej się prezentują  : ) 


Potrzebne będą : 
Sposób wykonania : 
1 . bardzo mocną żyłką,  przyszywamy nasze koraliki,. Ja poszłam na skróty i przyszyłam wszystkie jedną nitką, jednak bezpieczniej jest każdy koralik naszywać z osobna. 

2 . Zakończyłam szycie robiąc węzełek na zewnątrz. Wewnątrz jest bardzo ciężko. Można trochę podpalić końce, dla pewności, że żyłka się nie rozwiąże.3. wciągamy wstążkę w szlufki. Podpalamy końce, żeby się nie troczyły i GOTOWE ! 
Moje piękne tenisówki już gotowe, czekają w szafie na cieplejsze dni.  Mam jeszcze kilka pomysłów na proste i szybkie przerobienie butów i z pewnością pojawi się tu kilka podobnych wpisów, bądźcie czujni : ) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz