13 kwi 2017

AA Etnic Nature Krem do stópWitajcie >!< 

Na wstępie bardzo przepraszam Was za tak długą nieobecność na blogu. Nie miałam Internetu ponad 2 tygodnie. Podczas burzy spaliło mi antenę, a mojemu dostawcy internetu, niestety się nie spieszyło się zbytnio żeby to naprawić. Ostatnio w biedronce upolowałam na przecenie krem do stóp AA Etnic Nature z olejkiem arganowym. Moje stopy wręcz prosiły się o produkt nawilżająco regenerujący, a dotychczas używane kremy nie były w stanie sprostać moim wymaganiom. Krem się sprawdził i nie tylko moje stopy na nim skorzystały ;) 

Produkt zapakowany jest w wygodną i poręczną  tubkę o pojemności 75 ml. Na przecenie  kosztował około 6 zł. Były dostępne jeszcze z tej serii kremy do rąk. Krem przeznaczony jest do skóry szorstkiej i ma za zadanie nawilżyć ją i odżywić. W składzie znajdziemy między innymi olejek arganowy i olej marula. 


skład :
Krem jest lekki i łatwo się rozsmarowuje i rzeczywiście zgodnie z obietnicami producenta przez długi czas mam uczucie dobrze nawilżonych stóp. Krem zmiękczył szorstką skórę na pietach,  z czym dotychczas używane przeze mnie mazidła sobie nie radziły.  Ma bardzo przyjemny zapach, który niestety szybko wietrzeje. Kiedyś miałam odświeżającą  zasypkę  do  stóp  i pachniała identycznie. Na koniec zostawiłam to co zaskoczyło mnie w zupełności. Nie tylko moje stopy na nim  skorzystały, ale i paznokcie.  O wiele szybciej rosną, stały się mocniejsze i zdrowiej wyglądają. Nie nakładałam na nie  ostatnio nic, więc  zapewne on jest sprawcą całego zamieszania.  Myślę że to przede wszystkim przez  olejek arganowy, który znajduje się w składzie.  Polecam Wam  ten krem zarówno na stopy jak i na paznokcie  : ) 


konsystencja :

Plusy produktu : 

x)  dobrze nawilża 
x)  szybko się wchłania 
x)  poręczne opakowanie 
x)  jest tani (kosztuje około 7 zł.) 
x)  ma przyjemny zapach 
x)  zmiękcza szorstką skórę stóp 
x)  przyśpiesza wzrost paznokci 
x)  wzmacnia paznokcie Miałyście ten krem ? Czy też zauważyłyście poprawę stanu Waszych paznokci  po nim ?  : ) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz