7 lip 2017

Letni SOS dla ust- maska kolagenowe PILATEN i peeling do ust Evree
Cześć kochani >!< 

Nie jestem makijażowym maniakiem. Nigdy nie byłam. Podziwiam dziewczyny, które potrafią konturować twarz, czy potrafią zjawiskowo pomalować oczy. Mój codzienny makijaż składa się jedynie z tuszu, czasami fluidu i szminek o intensywnych kolorach. Mam do nich słabość. Cały mój makijaż jest subtelny i ledwo zauważalny, ale z kolorem ust lubię zaszaleć. A wiadomo żadna szminka nie wygląda dobrze i nie trzyma się długo, na popękanych i suchych ustach. Dziś opiszę Wam dwa produkty, które ostatnio pomogły mi w wygładzeniu ust. Peeling do ust Evree
Dużo o nim słyszałam, większość zachwalała, aż w końcu i ja się skusiłam : ) Kosztował w Rossmannie 15 zł.  Pachnie obłędnie i …smakuje! Szczerze nie spodziewałam się, że będzie smakowy. Bardzo podoba mi się też pudełeczko,  na pewno wykorzystam go do przechowania swojego domowego peelingu do ust, jak ten mi się skończy. Skład bardzo prosty i  w 99% naturalny. Jest wydajny. Jak na początku zobaczyłam pojemność 10 ml, to pomyślałam, że szybko mi się skończy. Ale mam go już miesiąc, dość często stosuje, a ubyło go dopiero połowa. Aplikacja tego peelingu to czysta przyjemność. Drobinki cukru masują usta, przez co wargi są  pełniejsze, wydają się większe i są doskonale wygładzone. Produkt godny polecenia : ) 
Maska kolagenowa PILATEN 
Ta maseczka to było moje małe, kosmetyczne marzenie. W końcu udało mi się na nią trafić w lokalnej drogerii. Kosztowała około 3 zł. Wylądowały w koszyku dwie (jedna na konkurs). Spodziewałam się trochę  czego innego. Po otwarciu uroczego opakowania, okazało się, że maska jest bardzo cieniutka, w kilku miejscach porozdzierana i nałożenie jej na usta nie było łatwe. Myślałam, że jest trochę bardziej grubsza. Także na początku byłam trochę zawiedziona, ale  trzymałam ją na ustach  zgodnie z poleceniem producenta. Dokładnie 20 min i powiem Wam, że całkiem dobrze się spisała. Wargi były wygładzone, wydawały się pełniejsze. O to chodziło ! 

PS. Dziś mija ostatni dzień konkursu. Jutro wieczorem na swoim fp, na  Facebooku podam zwycięzcę, także bądźcie czujne. Buziaki ! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz