18 lip 2017

My Little Music #2



Cześć kochani >!< 

Wybaczcie że tak długo mnie tutaj nie było, ale pracuje w dzikich Bieszczadach, a jak na złość spalił mi się zasilacz od komputera i musiałam trochę poczekać zanim rodzice przywieźli mi nowy.  Jak Wam mijają wakacje ? U mnie bardzo szybko  : ) W dzień pracuję. Wieczorami odpoczywam, czytam, nadrabiam serialowe zaległości, piszę wpisy na zaś, albo słucham muzyki, a trochę jest tych  muzycznych świerzynek  : )  



Na najnowsze piosenki Dari Zawiałow musiałam trochę poczekać. Król Lul słyszałam kilka razy w radiu, zanim piosenka pojawiła się na YT. Świetny tekst, wspaniały głos. Ta piosenka to mój muzyczny hit miesiąca :) Kilka najnowszych utworów Darii również wpadło mi w ucho :) 



 





Zespół Sorry Boys odkryłam podczas praktyk w Radiu Rzeszów. Jedna z ich  piosenek była puszczana w wieczornej audycji. To najnowszy ich singiel : ) 



W ,,ptasieku’’ Anity Lipnickiej zakochałam się od pierwszych dźwięków. Słucham ją praktycznie cały czas : ) 



Często słucham także rosyjskich piosenek. Uczę się rosyjskiego, a  ponoć najlepiej uczy się obcego języka poprzez czytanie i słuchanie muzyki. To prawda  : ) Moim ulubionym trio jest zespół Serebro. 







A na koniec wrzucam moje najnowsze odkrycie muzyczne Kasia Sochocka ,,trochę tu pusto'' bardzo pozytywna piosenka : ) 



Znacie udostępnione przeze mnie kawałki ? Co spodobało Wam się najbardziej ? : ) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz