2 lip 2017

Stolik kawowy z drewnianej skrzynkiWitajcie kochani >!< 

Jak Wam mijają wakacje ? Ja przez  pierwszy tydzień, po ostatnim egzaminie  zaszyłam się na strychu. Kupiłam kilka puszek farby i zabrałam się za odnawianie dużej, trochę już zniszczonej szafy. Roboty jest dużo, jeszcze zostało nałożyć kilka warstw białej farby, ale nie o szafie dziś Wam opowiem ; ) Ostatnio mogliście zobaczyć białe drewniane tło na moich zdjęciach. Tłem jest mój nowy stoliczek, który od początku do końca zrobiłam sama i który zapoczątkował pomysł metamorfozy na cały mój pokój. Dziś pokaże Wam jak możecie go łatwo i szybko wykonać sami : ) Potrzebne będą : 
x) wiertarko – wkrętarka 
x) 4 nóżki 
x) farba biała
x) pędzel lub wałek. (Mi wygodniej było malować pędzlem) 
x) papier ścierny 
x) gazety do zabezpieczenia podłoża 


1.dokładnie czyścimy skrzynkę na zewnątrz i w środku papierem ściernym. 
2.Kiedy powierzchnia jest już wypolerowana, bierzemy się za malowanie. Najlepiej malować skrzynkę na polu. Mi na pokrycie poszły 4 warstwy. Pomalowałam mój stolik także wewnątrz. 
3.Kiedy farba wyschnie możemy zabrać się za przykręcanie kółek. Dzięki nim stolik będzie można łatwo przesuwać. 
Jeśli chcecie możecie także ozdobić dodatkowo stolik stemplami, techniką decoupage. Mi najbardziej będzie pasował do pokoju stoliczek w takim. Jak Wam się podobają meble ze skrzynek i palet ? Ja jestem zauroczona meblami w takim stylu. Planuje zrobić do pokoju jeszcze białe  łóżko z palet  : ) 

2 komentarze:

  1. Moim ostatnim odkryciem są stoliki kawowe z plastra drewna. Po prostu skradły moje serce. Idealnie pasują do wystroju i są mega oryginalne ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oryginalny stolik kawowy to podstawa każdego wnętrza. Stolik ze skrzynek to dopiero świetny patent na własny i niedrogi stolik do kawy.

    OdpowiedzUsuń