27 sie 2017

Diy piórnik

Witajcie >!< 

Pierwszy września zbliża się wielkimi krokami. W sklepach już  zakupowy szał trwa na dobre, powszechny lament z powodu końca wakacji, także. Z myślą o wszystkich tych, którzy muszą wracać do szkoły, przygotowałam DIY na poprawę humoru : ) Własnoręcznie zrobiony piórnik z pewnością Wam go chodź trochę poprawi : ) 
Potrzebne będą : 
x) Materiał 
x) ołówek 
x) 2 przerywki po słoikach 
x) cienka gąbka  
x) pistolet z klejem na gorąco 
x) błyskawiczny zamek 


Sposób wykonania : 
1. Zaznacz długość zamka i średnice  przykrywki na gąbce i na materiale ( na materiale dodaj przynajmniej 1 cm więcej ). Powycinaj 2. Przyklej do gąbki zamek.


3. Po obu stronach przyklej   zakrętki na końcu sklej drugi koniec gąbki z zamkiem. Nasza podstawa piórnika jest gotowa. Teraz musimy ją tyko ozdobić : ) 

4. Z materiału wytnij 2 równe kwadraty. Muszą być większe od boków piórnika. Sklejamy ich środki z pokrywkami. Wystający materiał rozcinamy i przyklejamy, wzdłuż. 5. Podwiń i podklej brzegi wyciętego na początku materiału.  
6. Mocno naciągnięty materiał i przyklej do piórnika. 7. Możesz ozdobić brzegi. Ja zrobiłam to brokatowym klejem : ) Jak Wam się podoba mój piórnik ? Satysfakcja z jego zrobienia gwarantowana ! : ) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz