15 sie 2017

Metamorfoza balerinekCześć kochani >!< 

Wiem, bardzo długo mnie nie było. Jak wracałam z pracy to byłam  wykończona. (Robiłam po. 11 h dziennie, 7 dni w tyg.) Nie miałam sił na pisanie. Jakiś czas temu rzuciłam pracę. Musiałam odpocząć, zregenerować się. Jak się dowiedziałam że za moją harówę dostanę 4 zł. za godzinę, zrezygnowałam. To przykre, że są pracodawcy którzy mają pracowników za niewolników. Nigdy nie dajcie sobą pomiatać, ani się wykorzystywać. Niektórzy, tylko szukają naiwnych, niestety. Bardzo się stęskniłam za pisaniem. Teraz będę nadrabiać : ) Buciki, które dzisiaj przerobiłam, są mojej siostry, były już trochę zniszczone i ta szarawa biel kompletnie do nich nie pasowała. Nie mogłam zdecydować na jaki kolor przemaluje baleriny. W końcu wybrałam  soczystą czerwień. Potrzebne będą : 
X Farba najlepsza będzie specjalna farba do butów (  niestety pod ręką miałam tylko akrylowe, ale one mogą szybko odprysnąć ) 
x) pistolet z gorącym klejem 
x)  kawałek sznurka
x) pędzelek Sposób wykonania : 

1.Malujemy nasze buty. Ja pomalowałam je 2 warstwami farby, żeby dokładnie pokryła powierzchnię buta i żeby nie zostały smugi. 
2.Przecinamy sznurówkę na pół i zawiązujemy w kokardkę. Końce sznurówki możemy przypalić.3 . Na koniec przyklejamy kokardki do butów i gotowe : ) Prawda, że pięknie się prezentują ?  : ) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz