18 wrz 2017

Toaletka ze skrzynekWitajcie kochani >!<


Biała toaletka to marzenie wielu kobiet. Ja śniłam o niej po nocach już od dawna. Takie toaletki kosztują sporo (około 600 zł) a mój budżet na remont nie przekraczał  1000 zł. Na kanale LadyoftheHouse  natrafiłam  na bardzo proste w wykonaniu biurko, które było dla mnie inspiracją w zrobieniu toaletki.
Deskę znalazłam na strychu, skrzynki także. Polerowanie ich zajęło mi kilka godzin. Z malowaniem już  było łatwiej.  Przyjaciółka  podrzuciła mi pomysł, żeby deski wewnątrz skrzynek przemalować na różowo, akurat miałam farbę  Annie Sloan w kolorze ANTOINETTE. Dzięki temu toaletka nie zlewa się z białą ścianą , a efekt wyszedł bardzo ciekawie. Na pomalowanie blatu i skrzynek zużyłam łącznie 5 puszek farby akrylowej, śnieżka. Zrobienie toaletki zajęło mi 2 dni. Pomógł mi brat i siostra. Za co bardzo im dziękuję <3  Lustro dorwałam w biedronce za 15 zł. Światełka upolowałam rok temu w sklepie wszystko po 2,99. Żałuję, że nie kupiłam  ich więcej i  okresie świątecznym będę ich wypatrywać. Zmieni się taboret, bo nie jest mój. Jedynie zostanie pokrowiec z materiału minkey. Pojemniki także pożyczyłam od mamy, do zdjęć i jestem w trakcie szukania takich samych, więc jeśli wiecie gdzie można je kupić to koniecznie piszcie w komentarzach : ) 

Nie mogłam przejść obojętnie obok biedronkowego, białego zestawu do łazienki w złote ananasy. Mi posłużył nie w łazience, ale na toaletce. W pojemniku trzymam kredki i szminki, na mydelniczce  kładę biżuterię, a do pojemnika z atomizerem przelałam balsam do ciała. Białe ażurowe pojemniki też kupiłam w biedronce. Niestety zostały już tylko szare i musiałam je przemalować. Paterka na biżuterię to moje dzieło i za niedługo  w osobnym wpisie zdradzę Wam jak ją zrobiłam : )


 
Jak Wam się podoba moja toaletka ? Na jej zrobienie i udekorowanie wydałam ok. 200 zł. Za taką kasę ciężko byłoby mi kupić ten mój wymarzony mebel. Jestem z tego projektu bardzo zadowolona : ) Jak Wam się podoba ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz