9 paź 2017

Szybka metamorfoza nudnej torebkiCześć >!< 
 Tą torebkę dorwałam za grosze w lumpeksie. Kupiłam ją pod przeróbkę. Już na samym początku czegoś  mi w niej brakowało. Przeleżała zapomniana w szafie dobre kilka miesięcy. Przypomniałam sobie o niej,  ostatnio podczas ubraniowego remanentu. Do jej metamorfozy wystarczyło na prawdę niewiele: ) 

Było kilka pomysłów na jej upiększenie. Miałam akurat, tą różową  taśmę z pomponami na zbyciu. Kolor torby świetnie współgrał z jaskrawym różem, więc ostatecznie zdecydowałam, że ozdobię ją właśnie tymi pomponikami.  Na początku zamierzałam przykleić je na całej długości, ale dwa rzędy w zupełności wystarczyły, żeby całkowicie odmienić  tą niejaką torebkę  w naprawdę fajny i modny dodatek : ) 

Potrzebne będą : 
x) taśma z pomponami 
x) pistolet z klejem na gorąco 
1. Na początku odmierzamy odpowiednią długość taśmy.  Obcinamy. Końce najlepiej jest lekko przypalić, żeby się nie troczyły. 2. Ustalamy wysokość i odległość taśm i przyklejamy pomponiki. 
3. I na tym możemy naszą pracę zakończyć. Ja jednak dopieściłam swoją torebkę pomponikowym brelokiem, który zawiązałam na suwaku :) 


Ta metamorfoza nie zajęła mi więcej niż 15 min. A efekt końcowy bardzo mi się podoba, a wy co myślicie o takiej przeróbce ? Podobają się wam ubrania i dodatki z pomponami ?  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz