17 sty 2018

Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka `Argan, makadamia i kokos`Witajcie >!< 

O Biovaxowych odżywkach dużo dobrego słyszałam, czytałam. Moje włosy ostatnio jakoś kompletnie nie chcą zemną współpracować. Puszą się, elektryzują i jakoś nie mogę nad nimi zapanować. Poratowałam się tym cudem z Biovaxu. 


Seria Biovax to naturalne kosmetyki pielęgnacyjne do włosów. Powstało już mnóstwo odżywek z tej serii.  Ta  ma  działanie regeneracyjne na włosy. W składzie znajduje się olej : kokosowy, macademia i arganowy. Uwielbiam maski z dodatkiem olejów, dlatego też na tą wersję się zdecydowałam 
 : ) 


 I Sprawdziła się , dobrze wygładza włosy i nie obciąża ich, pachnie obłędnie,  konsystencja łatwo się rozprowadza. Do maski dołączone było serum  bez spłukiwania i czepek. Serum się nie sprawdziło nawet na końcówkach. Niesamowicie obciążyło moje włosy. Używam maseczki trochę inaczej, niż zaleca producent. Trzymam ją  na głowie około 2 godziny i dopiero wtedy zmywam.  Wszystko byłoby idealnie jakby nie dwa minusy. Opakowanie zrobione z grubego plastiku z pokrywką.  Wolałabym nie babrać w masce rękami. Na minus zaliczam też alkohol w składzie, dużo alkoholu. Jest on na 2, 4 ,13 i 14  miejscu w. To może trochę odstraszyć, tym bardziej posiadaczkę, już puszących się włosów. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a moje włosy z Biovaxem bardzo się polubiły : )   

Plusy : 
👍Łatwa w aplikacji konsystencja
👍Piękny zapach 
👍Do maski dołączone dodatki (czepek i serum) 
👍Maska dobrze nawilża i wygładza włosy 
👍Po jej użyciu włosy są łatwiejsze do rozczesania

Minusy : 
👎Alkohol w składzie 
👎niewygodne opakowanie

Miałyście już tą maskę ? Jak się u Was sprawdziła ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz