12 mar 2018

Ażurowa torebkaWitajcie >!< 

Uwielbiam ażurowe torebki i dodatki. Kiedyś nawet sama próbowałam w materiałach wyciąć jakieś wzory, niestety nie wyglądało to za ładnie. Przygodę z tworzeniem ażuru zakończyłam, ale miłość do wycinanych wzorów w materiałach pozostała. Powycinane, filcowe podkładki też mają swój urok, ale w wersji torebkowej wyglądają o niebo lepiej : ) 


 Filcową matę upolowałam w Kauflandzie. Wkład zrobiłam z dwóch filcowych podkładek. Możecie torebkę zszyć, ja poszłam na łatwiznę i skleiłam ją klejem na gorąco. Do szycia nie mam smykałki.  

Potrzebne będą : 
x)ażurowa  mata filcowa 
x) pistolet z klejem na gorąco 
x) klipy biurowe 
x ) dwie podkładki filcowe wielkość A4 
x) Zapięcie magnetyczne do torebki
x) opcjonalnie koraliki i klej typu kropelka
Sposób wykonania : 
1 . Odmierzamy wielkość naszych podkładek filcowych tak żeby pasowały do ażurowej maty. Wystającą część obcinamy. 2 . Do podkładek filcowych mocujemy zapięcie magnetyczne. 

3 . Ażurową matę sklejamy z filcowymi podkładkami, klejem na gorąco.

4 . Sklejamy boki torebki  i zaciskamy klipami. Aż do wyschnięcia kleju.5. Ja dodatkowo ozdobiłam ażurowe elementy koralikami. Przykleiłam je klejem  kropelką. 
Jak Wam się podoba moja torebka ? : ) Jeszcze muszę dokupić jakiś ładny łańcuszek do niej (ten jest z innej torebki).  Już nawet skomponowałam ją ze swoim najnowszym nabytkiem- czerwoną , rozkloszowaną sukienką  :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz