1 sie 2018

Eurocryl toothpowder proszek do wybielania zębów
Cześć kochani >!<

Proszek wybielający zęby kupiłam z czystej ciekawości, był akurat na promocji na w sklepie ezebra i kosztował około 3 zł. Nigdy nie wybielałam zębów proszkami. Wypróbowałam już plastry, nakładki i pasty, ale wersja wybielania zębów  proszkiem to jak dla mnie całkowita nowość : )

Po zakupie pojawiły się wątpliwości czy nie dostanę na niego, uczulenia i  czy nie zetrze szkliwa moich zębów. Ale na szczęście nic złego się nie stało. Pomimo tego do sproszkowanego wybielacza zębów już nie wrócę. Zaraz po zakupie wzięłam go na wycieczkę i pół opakowania rozsypało mi się w kosmetyczce.  Podczas aplikacji proszku na szczoteczkę, strasznie pyli, po za tym nie zaobserwowałam żadnego wybielenia zębów i zawsze po nim myłam dodatkowo zęby pastą bo proszek nie jest w stanie jej zastąpić. 
Kosztował grosze, więc dużo nie straciłam. Jednak wrócę do sprawdzonych sposobów wybielania zębów, a ten proszek już skończę, bo w sumie niczego złego nie zrobił. A Wy mieliście już z nim styczność ? 

4 komentarze:

 1. Widziałam już go u mojej córki, ale sama nie używałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam go ale jakoś tego typu metoda wybielania zębów jakoś nie do końca do mnie przemawia nawet gdyby była bardzo skuteczna. Tutaj jednak klops więc tym bardziej mnie nie kusi

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli taki proszkowy bubelek... nie.. nie dla mnie;)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupiłam go kiedyś, też na promocji. Efekt? Bez szału. Nie zauważyłam większej różnicy. Niby tylko parę złotych, ale nie warto.

  OdpowiedzUsuń