6 lut 2019

ISANA young - Glow Maske



Cześć kochani >!< 
Maseczki ISANA young - Glow Maske kupiłam jeszcze na wyjeździe do Niemiec. Urzekły mnie perłowym, połyskującym efektem. 

 

Obie maseczki zamknięte są w plastikowych tubach z uroczym wzorkiem. Żeby je otworzyć trzeba przekręcić zatyczkę. Potem można zatkać maskę. Mi taka tubka maski wystarczyła na 2 użycia.  W przypadku obydwu maseczek, perłowy kolor pojawiał się dopiero po ich wyschnięciu.

 

Fioletowa maska
Ma przyjemny zapach. Największym minusem tych maseczek jest ich tłusta konsystencja. W porównaniu do żółtej mam wrażenie, że ta jest trochę mniej tłusta. I tym wygrywa z maską żółtą : )


 

Żółta maska
 ma bardzo podobny zapach do poprzedniej, jednak wydaje mi się tłustsza. Działanie ma takie samo. Czyli znikome nawilżenie i natłuszczenie skóry, tyle że w większym stopniu niż ta poprzednia.


Jestem zachwycona tymi opakowaniami, zapachami i perłowym efektem, ale przecież nie tylko o to chodzi w maseczkach, prawda ? U mnie się nie sprawdziły. Może posiadaczka suchej cery byłaby bardziej z nich zadowolona ze względu na to natłuszczenie. Ja nie wrócę już do nich ponownie. 

34 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Nie wiedziałam ich jeszcze w Polsce, ale myślę że będę też dostępne niedługo u nas :)

      Usuń
  2. Interesujące :) Muszę kiedyś wypróbować, lubię testować różne maski do twarzy a o tych jeszcze nie słyszałam.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja też lubię testować maseczki do twarzy :)

      Usuń
  3. U nas chyba faktycznie jeszcze ich nie ma :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. no chyba jeszcze nie dotarły bo ich nie widziałam :)

      Usuń
  4. A czy są w polskich rosmanach?
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    2. nie widziałam ich jeszcze, ale myślę że dotrą i do nas :)

      Usuń
  5. Nie zauważyłam ich u nas w Rossamennie. Fajny pomysł z połyskującym efektem, ale ja i tak wolę maski w płachcie. :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo lubię maseczki w płachcie :) ale są według mnie dość drogie

      Usuń
  6. Wyglądają zachęcająco. Kiedyś wypróbuję :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Wypróbuję jak znajdę :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    2. Może u Ciebie się sprawdzą :)

      Usuń
  8. super te maski muszą być

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Miałam leprze maseczki do twarzy, ale warto je wypróbować, żeby samemu sobie wyrobić opinie na ich temat :)

      Usuń
  9. Wyglądają świetnie :) wypróbować fajna sprawa, ale wiadomo że w tego typu produktach najważniejsze jest działanie. Dla mnie maski i maseczki to nieodłączny element pielęgnacji :)
    Pozdrawiam ciepło ♡

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dokładnie tak kochana, wygląd i zapach to nie wszystko w kosmetykach :)

      Usuń
  10. Nie mogę ich znaleźć

    OdpowiedzUsuń
  11. u mnie też by się nie sprawdziły ze względu na cerę mieszaną

    OdpowiedzUsuń
  12. Nie są dla mnie niestety

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No u mnie też sie nie sprawdziły tak dobrze jak oczekiwałam

      Usuń
  13. o wow ! produkt świetnie się zapowiada,
    w jakiej cenie jest taka maska?

    OdpowiedzUsuń
  14. Prezentują się świetnie. Isana zaskakuje nowościami :)

    OdpowiedzUsuń
  15. 38 yr old Clinical Specialist Fonz Caraher, hailing from Whistler enjoys watching movies like Colossal Youth (Juventude Em Marcha) and Rock climbing. Took a trip to Birthplace of Jesus: Church of the Nativity and the Pilgrimage Route and drives a Ford GT40 Prototype. kliknij, aby dowiedziec sie wiecej

    OdpowiedzUsuń